Zakład pogrzebowy warszawa Mortis- Logo

Kontakt

ul. Floriańska 12 lokal 2, 03-707 Warszawa

Jesteśmy gotowi zapewnić profesjonalną obsługę i pomoc w załatwianiu formalności pogrzebowych na miejscu w naszym biurze przy Floriańskiej 12 (Praga Północ), jeżeli jednak nie możecie Państwo osobiście odwiedzić naszego biura, nasi pracownicy są gotowi przyjechać do Państwa domu, aby załatwić wszelkie formalności pogrzebowe.

Zapewniamy profesjonalną obsługę i pełne wsparcie w organizacji ceremonii pogrzebowej.

kontakt zaklad pogrzebowy mortis warszawa

Zapraszamy Państwa do naszego biura zakładu pogrzebowego na przy ul. Floriańskiej 12 lokal 2, w Warszawie na Pradze Północ. Jeśli preferują Państwo spotkanie w domu, prosimy o kontakt, a umówimy się na dogodny termin.

Jesteśmy tutaj, aby Państwu pomóc w trudnych chwilach. Pragniemy przypomnieć, że nasze pogotowie pogrzebowe działa przez całą dobę, gotowe do natychmiastowego wsparcia w przypadku zgonu w domu, domu opieki czy hospicjum. Naszym priorytetem jest zapewnienie godnego odejścia dla Waszej ukochanej osoby. Dzięki naszemu całodobowemu dyżurowi, jesteśmy w stanie działać błyskawicznie, aby zająć się wszystkimi formalnościami i dostarczyć wsparcie, jakiego potrzebujecie. Państwa spokój i komfort są dla nas najważniejsze.

Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzacie.
Nasz priorytet to zapewnienie Państwu profesjonalnej i empatycznej obsługi podczas trudnych chwil.

Artur Uziębło