Zakład pogrzebowy warszawa Mortis- Logo

Pogrzeb dziecka

pogrzeb dziecka w warszawie
pogrzeb dziecka warszawa

Pogrzeb dziecka

Śmierć dziecka zawsze jest traumatycznym przeżyciem, zarówno dla rodziców, jak i najbliższej  rodziny. Dlatego też należy dołożyć wszelkich starań, by uroczystość pochówku dziecka przebiegła w sposób jak najmniej obciążający pogrążonych w żałobie rodziców i krewnych. Mamy pełną świadomość odpowiedzialności, jaka na nas ciąży. Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji pogrzebów osób dorosłych i dzieci.

Wspólnie z rodzicami zmarłego potomka omawiamy wszelkie szczegóły dotyczące uroczystości funeralnej, która może odbyć się zarówno w obrządku religijnym, jak i świeckim.

Dostępne w usługach naszego zakładu pogrzebowego w Warszawie świeckie i religijne pogrzeby dziecka to uroczystości starannie zaplanowane i zorganizowane w taki sposób, by pogrążeni w żałobie rodzice zmarłego dziecka nie musieli doświadczać na nowo traumatycznych doświadczeń i mogli skupić się na przeżywaniu bólu, żalu i tęsknoty za utraconym potomkiem.

Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe

Wsparcie 24/7

Uroczystości pogrzebowe dziecka

Organizowane w Zakładzie Pogrzebowym Mortis w Warszawie uroczyste pochówki dzieci obejmują ceremonie ostatniego pożegnania noworodków, niemowląt i starszych potomków. Dokładamy wszelkich starań, by dopełnić formalności związane z pochówkiem nowonarodzonego dziecka i odciążyć jego rodziców w tym trudnym czasie. Pozwala to na możliwie szybkie i sprawne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej dziecka w Warszawie.

Zdobyte doświadczenie oraz empatyczne podejście do spraw związanych z pogrzebem dziecka sprawiają, że wszystkie nasze działania zmierzają do tego, by jak najmniej angażować w przygotowanie uroczystości pogrzebowej dziecka jego najbliższych. Zdajemy sobie sprawę jak trudny i bolesny jest to okres dla rodziców zmarłego potomka. Dlatego nasi wykwalifikowani pracownicy dopełniają wszelkich starań, aby pochówek dziecka był sprawnie zorganizowany, zgodnie z wolą jego rodziców. Staramy się, by pogrzeby dzieci powierzone naszemu zakładowi pogrzebowemu były uroczystościami funeralnymi o podniosłym, a jednocześnie delikatnym charakterze.

Organizacja pochówku dziecka

Dysponujemy zróżnicowaną ofertą trumien dziecięcych, które można dopasować do charakteru i rodzaju wybranej uroczystości funeralnej. Ponadto proponujemy przygotowanie specjalnie dobranej oprawy florystycznej i muzycznej, która będzie towarzyszyć w ostatniej drodze pożegnania, tj. w pochówku dziecka.

Organizujemy również pogrzeby dzieci nowonarodzonych. To starannie zaplanowane i zorganizowane w duchu empatii ostatnie pożegnanie maleństwa. Uroczystość tę staramy się przygotować w taki sposób, aby była jak najmniej traumatycznym przeżyciem dla rodziców przeżywających stratę dziecka.

Możemy przeprowadzić zarówno pogrzeb dziecka ochrzczonego, jak i nieochrzczonego, a także pogrzeby dzieci utraconych i nienarodzonych. W ramach świadczonych przez nas usług proponujemy wsparcie przy organizacji pochówku dzieci, a także pomoc przy otrzymaniu zasiłku pogrzebowego na pochówek dziecka.

pochowek dziecka

7 dni w tygodniu & 24 godziny na dobę

Zapraszamy do skorzystania z kompleksowych usług Zakładu Pogrzebowego Mortis w Warszawie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, przez całą dobę.