Zakład pogrzebowy warszawa Mortis- Logo

Przygotowanie zmarłego

przygotowanie zmarlego

Usługi tanatoplastyki oraz oferta odzieży dla zmarłych

Całodobowy Zakład Pogrzebowy Mortis w Warszawie oferuje również kompleksowe przygotowanie ciała zmarłego do pogrzebu. W swojej ofercie posiadamy odzież żałobną dla kobiet i mężczyzn. Świadczymy także profesjonalne usługi tanatokosmetyki. Proponujemy kosmetykę wraz z pośmiertnym wizażem zmarłego, tanatopraksję, czyli balsamację zwłok, a także pośmiertną rekonstrukcję. Wszystko po to, by móc godnie pożegnać bliskiego zmarłego.

 

Rodzina osoby zmarłej, na której spoczywa obowiązek pochówku czy to w formie świeckiej, czy religijnej, często wybiera pogrzeb tradycyjny, podczas którego ciało zmarłego spoczywa w drewnianej trumnie. Jeśli decyzją rodziny lub zgodnie z wolą zmarłego, trumna z ciałem ma zostać wystawiona na widok publiczny, ciało zmarłego powinno być starannie przygotowane do nadchodzących uroczystości pogrzebowych. Oznacza to, że powinno zostać przygotowane przez tanatopraktora oraz przyodziane w odpowiednio dobraną garderobę pogrzebową. Ubrania dla osób zmarłych są zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby można je było dopasować do wzrostu i typu sylwetki zmarłego.

odziez zalobna dla kobiet

Odzież dla zmarłych

W naszym stałym asortymencie znajduje się pogrzebowa garderoba męska w wielu rozmiarach i modelach do wyboru. Na odzież żałobną męską składają się z garnitury, podkoszulki, koszule, krawaty oraz bielizna osobista i buty na pogrzeb. Dysponujemy również ofertą odzieży dla zmarłych kobiet. Klientom proponujemy garderobę damską pogrzebową w dwóch fasonach do wyboru. Zestawy odzieży żałobnej dla kobiet obejmują marynarki wraz ze spódnicami tworzące garsonki, koszule i podkoszulki, obuwie, a także kompletną bieliznę osobistą.

odziez zalobna dla mezczyzn
odziez zalobna

Możliwość wyboru i zakupu odzieży żałobnej

W ofercie sprzedażowej posiadamy również odzież żałobną. Można ją obejrzeć i zamówić w zakładzie pogrzebowym zlokalizowanym przy ulicy Floriańskiej 12 lokal 2, w dzielnicy Warszawa Praga-Północ.

Kupno odzieży żałobnej dla kobiet i mężczyzn w zakładzie pogrzebowym to rozwiązanie dla osób, które nie dysponują ubraniami, które można byłoby wykorzystać podczas pogrzebu zmarłego członka rodziny. Warto w takiej sytuacji skorzystać z naszej oferty, ponieważ dysponujemy eleganckimi garsonkami dla kobiet, a także gustownymi garniturami przeznaczonymi dla mężczyzn. Jednocześnie jest to odzież pogrzebowa w modnym wzornictwie i fasonach, zgodnie z obowiązującymi trendami, którą można dopasować do charakteru organizowanej uroczystości funeralnej.

Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe

Wsparcie 24/7