Zakład pogrzebowy warszawa Mortis- Logo

Kwiaty i wieńce pogrzebowe – postaw na gustowne kompozycje, które upamiętnią zmarłą osobę

Złożenie wieńców i wiązanek przy trumnie (urnie) oraz na grobie zmarłego to jeden z nieodłącznych elementów uroczystości pogrzebowej. Kwiaty nie tylko upamiętniają osobę, która odeszła, i pozwalają oddać jej hołd, ale również symbolizują kruchość ludzkiego życia.

Chcesz odpowiednio pożegnać bliskiego? Skorzystaj z naszych usług florystycznych. Przygotujemy dla Ciebie gustowne wieńce pogrzebowe, bukiety okolicznościowe i kondolencyjne oraz wiązanki pogrzebowe z żywych kwiatów. Podpowiemy również, jakie kwiaty wybrać, aby wyrazić szacunek, współczucie i tęsknotę po stracie bliskiej osoby.

kwiaty na pogrzeb
pogrzeb bez ksiedza
mortis zaklad pogrzebowy wieniec pogrzebowy

Piękna oprawa florystyczna pogrzebu – wybierz kwiaty i wieńce pogrzebowe, które zachwycają

W Mortis zapewniamy kompleksowe usługi pogrzebowe, które obejmują m.in. przygotowanie oprawy florystycznej uroczystości. Oferujemy eleganckie, bogato zdobione, a jednocześnie stonowane i dopasowane do okoliczności wieńce, stroiki i wiązanki pogrzebowe. To wyjątkowe kompozycje kwiatowe, które urzekają kolorystyką i formą. W efekcie wyrażają więcej, niż można oddać nawet najpiękniejszymi słowami ostatniego pożegnania. Symbolizują nie tylko tęsknotę, żal i współczucie, ale również szacunek, pamięć i radość ze wspólnie spędzonych chwil.

Nie wiesz, jaki kształt powinien przybrać wieniec pogrzebowy? A może potrzebujesz pomocy w wyborze kwiatów do wiązanki okolicznościowej? Doświadczeni floryści dołożą wszelkich starań, aby ostatnie pożegnanie zmarłego miało należytą oprawę florystyczną, a przygotowane wieńce, wiązanki i bukiety pogrzebowe były starannie wykonane. Pomogą również w wyborze kwiatów, dzięki czemu zyskasz pewność, że z wykonana na Twoje zlecenie kompozycja będzie dopasowana do okoliczności, a także zgodna z Twoimi indywidualnymi upodobaniami.

Piękne wieńce, wiązanki i bukiety pogrzebowe – postaw na usługi florystyczne z transportem

Na zlecenie naszych klientów przygotowujemy zarówno klasyczne wieńce pogrzebowe w kształcie kłódki, łezki czy też serca, jak i wiązanki oraz bukiety okolicznościowe o bardziej oryginalnych formach. Najbliższa rodzina osoby zmarłej może zdecydować się m.in. na okazały wieniec pogrzebowy rzymski, niewielką wiązankę na trumnę czy też wyjątkowy stroik do urny pogrzebowej.

Niezależnie od wielkości i kształtu wszystkie oferowane przez Zakład Pogrzebowy Mortis wieńce, bukiety, stroiki i wiązanki pogrzebowe są wykonywane z najszlachetniejszych kwiatów, takich jak róże, goździki, storczyki, eustomy, anturium, kalie, gerbery, mieczyki czy też lilie. To piękne rośliny, które uświetnią każdą kompozycję przygotowaną na ostatnie pożegnanie. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi studiami florystycznymi. Jesteśmy więc w stanie zagwarantować najwyższą jakość kompozycji kwiatowych.

Chcesz zamówić kwiaty na pogrzeb, jednak obawiasz się, że nie będziesz mieć czasu na ich odbiór i transport? Nie martw się tym. Nasz zakład pogrzebowy Mortis bezpłatnie odbierze zamówione przez Ciebie wieńce i wiązanki pogrzebowe oraz dostarczy je na ceremonię pogrzebową. (Usługa dotyczy pochówków odbywających się na terenie Warszawy i ościennych miejscowości).

wiazanka na pogrzeb
wience pogrzebowe
mortis zaklad pogrzebowy warszawa wience pogrzebowe
organizacja pogrzebu w warszawie kwiaty

Wyjątkowe kwiaty na pogrzeb – spersonalizuj wiązankę pogrzebową zgodnie z oczekiwaniami i charakterem uroczystości

Do przygotowania wieńców, bukietów i wiązanek pogrzebowych wykorzystujemy najczęściej świeże kwiaty, choć na życzenie klienta stosujemy też kwiaty sztuczne. Oferujemy gustowne kompozycje różnych gatunków roślin wraz z odpowiednim przybraniem, co jest gwarancją ich atrakcyjności wizualnej. Każdy wieniec pogrzebowy, wiązanka kondolencyjna czy też bukiet jest tworzony przez florystów mających duże doświadczenie zawodowe, a także wysokie umiejętności komponowania kwiatów.

Misternie dopasowujemy stroiki, wiązanki i wieńce pogrzebowe do rodzaju trumny i urny pogrzebowej, a także charakteru uroczystości funeralnej. Tworzymy kompozycje zarówno na klasyczne uroczystości, jak i pogrzeby z towarzyszeniem służb mundurowych i o charakterze państwowym.

Proponowane przez nas kompozycje kwiatowe na pogrzeb wyróżniają się oryginalnym ułożeniem, a także zastosowaniem starannie dobranych dodatków podkreślających piękno kwiatów. Na życzenie klienta zarówno do wieńców, jak i wiązanek pogrzebowych dokładamy szarfy żałobne.

Chcesz zamówić gustowny wieniec pogrzebowy z róż, by odpowiednio pożegnać się z osobą zmarłą? A może wolisz mały bukiet pogrzebowy z kalii lub lilii? Nasi pracownicy wsłuchają się w Twoje potrzeby i upodobania oraz doradzą, jakie kwiaty pogrzebowe będą stanowić odpowiedni wybór. Skontaktuj się z nami już teraz i sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe

Wsparcie 24/7

Oryginalne oraz klasyczne wieńce i stroiki pogrzebowe

Wybór kwiatów na pogrzeb to trudne zadanie. Towarzyszące śmierci emocje są często tak przytłaczające, że ciężko podjąć nawet najprostszą decyzję. Dlatego nasi pracownicy chętnie rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości związane z wyborem kwiatów, tak aby stworzyć piękną i dopasowaną do okoliczności wiązankę.

Niezależnie od tego, czy komponujesz wieniec dla kobiety, czy dla mężczyzny, możesz postawić zarówno na drobne, jak i okazałe kwiaty. Jeśli szukasz uniwersalnych roślin, wybierz róże. Mogą one pełnić funkcję głównego rodzaju kwiatu, jak i dodatek np. do anturium. W wieńcach dla kobiet dominują najczęściej lilie, storczyki i goździki. Wiązankę dla mężczyzny najczęściej tworzy się, wykorzystując róże, mieczyki i kalie.

Wiązanka w postaci jednorodnego bukietu? A może bogaty wieniec pogrzebowy z wieloma kwiatami zapewniający różnorodność kolorystyczną? W Mortis stworzymy dla Ciebie wyjątkową kompozycję, która położona na trumnie (urnie) i grobie będzie nie tylko atrakcyjnie wyglądać, ale również upamiętni zmarłą osobę. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, co mamy do zaoferowania.

zaklad pogrzebowy mortis wieniec pogrzebowy
mortis zaklad pogrzebowy kwiaty

Wieńce, wiązanki