Zakład pogrzebowy warszawa Mortis- Logo

Kwiaty i wieńce pogrzebowe

Wieńce i stroiki w kształcie serca i kłódki

Oferujemy eleganckie, bogato zdobione, ale i stonowane wieńce i stroiki pogrzebowe. W Mortisie każdy znajdzie kwiaty odpowiadające jego indywidualnym preferencjom. Oprawa florystyczna jest istotnym elementem przy organizacji pochówku odbywającego się zarówno w charakterze świeckim, jak i w obrządku religijnym.

Kwiaty pogrzebowe dostępne w naszej ofercie to swego rodzaju hołd oraz wyraz pamięci składany osobie zmarłej. Każdy polecany przez nas wieniec pogrzebowy może przybrać indywidualną formę, w zależności od potrzeb, preferencji i upodobań estetycznych klientów korzystających z usług Zakładu Pogrzebowego Mortis w Warszawie.

kwiaty na pogrzeb
pogrzeb bez ksiedza

Gustowna, pełna patosu oprawa florystyczna na pogrzeb

Proponujemy wieńce pogrzebowe w kształcie serca i kłódki, a także stroiki pogrzebowe przeznaczone zarówno do pochówku tradycyjnego, jak i z towarzyszeniem urny pogrzebowej. Nasze kwiaty i wieńce na ceremonię pogrzebową są wykonywane przez renomowane studia florystyczne.

Przy zamówieniu kwiatów na pogrzeb za naszym pośrednictwem odbieramy bezpłatnie i transportujemy wiązanki pogrzebowe na ceremonie odbywające się zarówno w samej Warszawie, jak i w ościennych miejscowościach.

Oryginalne oraz klasyczne wieńce i stroiki pogrzebowe

Nasze wieńce pogrzebowe i stroiki pogrzebowe są wykonywane ze świeżych kwiatów. Składają się na nie kompozycje różnych gatunków roślin wraz z odpowiednim przybraniem. Kompozycje florystyczne na pogrzeb są tworzone przez florystów mających duże doświadczenie zawodowe, a także umiejętności komponowania poszczególnych gatunków kwiatów ciętych. Polecana przez nas oprawa florystyczna na pogrzeb obejmująca wieńce pogrzebowe i stroiki pogrzebowe w kształcie serca i kłódki, może być dopasowana do rodzaju trumny, a także urny pogrzebowej.

Dobieramy również kwiaty na pogrzeb do charakteru uroczystości funeralnej, w  tym pogrzebów z towarzyszeniem służb mundurowych, a także o charakterze państwowym. Proponowane przez nas kwiaty na pogrzeb wyróżniają się oryginalnym ułożeniem, a także zastosowaniem starannie dobranych dodatków podkreślających ich piękno.

Zachęcamy do składania zamówień na oprawę florystyczną pogrzebu w naszym zakładzie pogrzebowym. Dołożymy wszelkich starań, by przy pomocy odpowiednio dobranych kwiatów, uczcić pamięć zmarłego.

wiazanka na pogrzeb
wience pogrzebowe

Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe

Wsparcie 24/7

Wieńce, wiązanki