Zakład pogrzebowy warszawa Mortis- Logo

Oprawa muzyczna

Oprawa muzyczna pogrzebów tradycyjnych i z kremacją

Dostępna w ofercie Zakładu Pogrzebowego Mortis w Warszawie oprawa muzyczna jest dopełnieniem uroczystości funeralnych – zarówno organizowanych w obrządku religijnym, jak i pogrzebów świeckich.

Stale współpracujemy ze skrzypaczką, która kunsztowną grą na skrzypcach podkreśla wyjątkowy charakter uroczystości pogrzebowej. Organizowane przez nas pogrzeby w Warszawie z towarzyszeniem skrzypiec to uroczystości niezwykle eleganckie i podniosłe. Proponowane przez nas funeralne utwory muzyczne odpowiadają charakterowi uroczystości pogrzebowych. Dźwięk skrzypiec towarzyszy między innymi wyprowadzeniu trumny lub urny pogrzebowej z kaplicy na cmentarz. To nie jedyne usługi, jakie realizujemy w ramach organizowanej przez nas oprawy muzycznej pogrzebów.

mortis oprawa muzyczna 1

Profesjonalna oprawa muzyczna uroczystości funeralnej

Na życzenie rodziny zmarłego, współpracująca z nami skrzypaczka może także uświetnić uroczystą mszę świętą odbywającą się w kościele. Jako zakład pogrzebowy oferujący kompleksowe usługi funeralne, oferujemy także oprawę muzyczną w postaci utworów wygrywanych na trąbce. Współpracujemy z emerytowanym trębaczem wojskowym z Orkiestry Reprezentacyjnej Wojska Polskiego im. Generała Józefa Wybickiego w Warszawie. To wykwalifikowany muzyk o bogatym doświadczeniu zawodowym, który brał udział w wielu uroczystościach pogrzebowych – zarówno świeckich, jak i o charakterze państwowym czy wojskowym.

Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe

Wsparcie 24/7

oprawa muzyczna warszawa
skrzypce na pogrzebie

Oprawa muzyczna pogrzebów tradycyjnych, świeckich i służb mundurowych

Oprawa muzyczna pogrzebów z towarzyszeniem trąbki nie jest zarezerwowana tylko dla pogrzebów organizowanych dla byłych pracowników służb mundurowych. Współpracujący z nami trębacz może wystąpić na uroczystościach funeralnych realizowanych w każdej formie. Istnieje także możliwość zorganizowania oprawy muzycznej pogrzebu z wykorzystaniem keyboardu i wykonywaniem utworów wokalnych dopasowanych do charakteru uroczystości. Współpracujemy z muzykiem specjalizującym się w grze na keyboardzie, który wykonuje utwory muzyczne zaproponowane przez naszego Mistrza Ceremonii po konsultacji z rodziną osoby zmarłej.

Zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów dotyczących oprawy muzycznej pogrzebu. Posiadamy szerokie doświadczenie oraz zawodowe wyczucie w tym zakresie. Dzięki proponowanej przez nas muzyce, pogrzeb staje się elegancką, podniosłą uroczystością ostatniego pożegnania.