Zakład pogrzebowy warszawa Mortis- Logo

Pogrzeb świecki

Pogrzeby świeckie Warszawa

Zakład Pogrzebowy Mortis w Warszawie, wśród szeregu usług funeralnych, oferuje również kompleksową organizację pogrzebu świeckiego. Cieszące się coraz większą popularnością w Polsce pogrzeby świeckie są ceremoniami ostatniego pożegnania, w których udział bierze Mistrz Ceremonii Pogrzebowej. Osoba ta zastępuje przewodnika duchowego, tj. księdza.

Towarzyszący pogrzebom świeckim w Warszawie wykwalifikowany Mistrz Ceremonii reprezentujący Dom Pogrzebowy Mortis to wykształcona, empatyczna osoba. Dzięki zdobytym umiejętnościom, doświadczeniu, a także przestrzeganiu wyznaczonych reguł obowiązujących podczas organizacji pogrzebu świeckiego, staje się on przewodnikiem ceremonii.

pogrzeb w warszawie
pogrzeb bez ksiedza

Pogrzeby świeckie Warszawa

Do zadań Mistrza Ceremonii należy między innymi przygotowanie mowy pogrzebowej. Może  również zaproponować pozostałe, niezbędne elementy oprawy uroczystości funeralnej w postaci kwiatów lub utworów muzycznych, jakie będą towarzyszyć zmarłemu w trakcie jego ostatniej drogi.

Organizowane przez Mortis pogrzeby świeckie w Warszawie są alternatywą dla osób, które nie deklarują przynależności do żadnego kościoła czy wspólnoty wyznaniowej. To uroczystości funeralne o podniosłym charakterze, niezwykle eleganckie, przygotowane z dbałością o każdy detal.

Kompleksowa organizacja pogrzebu świeckiego w Warszawie

Dokładamy wszelkich starań, by organizowane za naszym pośrednictwem świeckie pogrzeby były godną formą ostatniego pożegnania zmarłego. To ceremonie funeralne organizowane w Warszawie na Cmentarzu Północnym – Wólka Węglowa w Sali B lub na Cmentarzu Powązkowskim, w tamtejszym  Domu Pogrzebowym.

Warto wspomnieć, że są to miejsca, w których mogą odbywać się zarówno pogrzeby świeckie z towarzyszeniem dużej liczby żałobników, jak i w kameralnym gronie.

Specjaliści z Zakładu Pogrzebowego Mortis dopełnią wszelkich formalności związanych z zaplanowaniem, a także organizacją pogrzebu świeckiego w Warszawie. Z pełnym zaangażowaniem oraz w duchu empatii tak koniecznej w tych trudnych chwilach, pomożemy w kompleksowym przygotowaniu pogrzebu świeckiego, by odciążyć rodzinę zmarłego od koniecznych obowiązków i stworzyć przestrzeń do spokojnego przeżywania żałoby. Zachęcamy zatem, by wszelkie formalności związane z organizacją pogrzebu świeckiego w Warszawie powierzyć wyspecjalizowanym pracownikom zatrudnionym w naszym zakładzie pogrzebowym.

pogrzeb warszawa swiecki
pogrzeb organizacja

Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe

Wsparcie 24/7

Pochówek świecki z Mistrzem Ceremonii Pogrzebowej

Doświadczenie w planowaniu i organizacji pogrzebowych uroczystości świeckich sprawiają, że nasze usługi są doceniane zarówno przez mieszkańców Warszawy, jak i okolic. Wsparcie ze strony pracowników Mortisa obejmuje nie tylko precyzyjne zaplanowanie uroczystości, ale również kompleksowe załatwienie wszystkich spraw organizacyjnych obejmujących sprawy pochówku świeckiego.

Współpracujący z nami Mistrz Ceremonii Pogrzebowej w Warszawie to osoba, która ściśle współdziała nie tylko z pracownikami Mortisa, ale również z rodziną osoby zmarłej. Dzięki temu poznaje ich oczekiwania i indywidualne preferencje względem charakteru, w jakim odbyć ma się pogrzeb świecki.

Wszelkie zaproponowane przez nas dodatkowe usługi, które towarzyszą pochówkowi świeckiemu, są na bieżąco konsultowane z rodziną zmarłego, by móc poznać oczekiwania i  preferencje osoby zmarłej i wspólnie dopracować ceremonię ostatniego pożegnania. Ścisła współpraca z rodziną, która zdecydowała się na pochówek świecki sprawia, że jesteśmy w stanie omówić szczegóły tej ceremonii pogrzebowej i zaplanować ją z uwzględnieniem nawet najmniejszych detali.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Z nami zorganizujesz elegancki, utrzymany w podniosłym charakterze pogrzeb świecki w Warszawie.