Zakład pogrzebowy warszawa Mortis- Logo

Urny

Urny

W ofercie Zakładu Pogrzebowego Mortis w Warszawie dostępne są także eleganckie, nowoczesne i trwałe urny pogrzebowe. Szeroki wybór urn daje możliwość wyboru modelu odpowiadającego indywidualnym preferencjom klienta.

Posiadamy urny mosiężne, kamienne, a także urny kompozytowe czy też eleganckie urny drewniane. W naszym asortymencie znajdują się również urny metalowe. To produkty w różnej formie, kształcie i kolorystyce do wyboru.

Urny pogrzebowe z naszego asortymentu mogą mieć elementy nawiązujące do pochówku w obrządku religijnym. Są nimi krzyże, a także symbole nawiązujące do wiary chrześcijańskiej.

Posiadamy również urny dedykowane pogrzebom świeckim.

Wszystkie urny pogrzebowe z naszej oferty są zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby efektownie i elegancko prezentowały się podkreślając rangę uroczystości funeralnej.

Urny pogrzebowe wykonane z drewna

Prochy osoby zmarłej poddanej procesowi kremacji, umieszczone w urnach pogrzebowych są starannie zabezpieczone. Solidna podstawa, którą wyróżniają się nasze urny drewniane, kamienne lub kompozytowe gwarantuje, że produkty te są stabilne. Oferujemy urny pogrzebowe, które mogą mieć metalowe okucia, co ułatwia przenoszenie ich w dłoniach. Warto zwrócić uwagę również na urny przypominające miniaturowe trumny drewniane. Produkty te cieszą się zainteresowaniem klientów odwiedzających nasz zakład.

urny warszawa
urna pogrzebowa oferta

Urny pogrzebowe wykonane z naturalnego kamienia

W naszej ofercie dostępne są unikalne urny w wersji stonowanej, które dodatkowo zostały ozdobione subtelnymi elementami, co podkreśla ich delikatne piękno. Oferujemy również urny drewniane w kształcie prostopadłościanu ozdobione metalową różą, dostępne w kolorze miedzianym, srebrnym lub złotym. To produkty dedykowane pogrzebom utrzymanym w obrządku świeckim.

Warto zwrócić uwagę na urny kamienne, które znajdują się w ofercie Mortisa. Są one wykonane z naturalnego kamienia, w strukturze którego widać charakterystyczne przebarwienia dodające naszym urnom niepowtarzalnego, wręcz unikalnego wyglądu.

Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty urn pogrzebowych dostępnych w Zakładzie Pogrzebowym Mortis w Warszawie.

Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe

Wsparcie 24/7

Urny