Zakład pogrzebowy warszawa Mortis- Logo

Trumny

Oferta trumien

W stałej ofercie sprzedażowej Zakładu Pogrzebowego Mortis w Warszawie znajdują się trumny dorosłe, dziecięce i kremacyjne. Szeroki wybór tych produktów pozwala wybrać odpowiadający indywidualnym preferencjom model trumny drewnianej.

Rekomendowane przez nas trumny wyróżniają się na tle konkurencji jakością wykonania. Na uwagę zasługują zwłaszcza staranne dopasowanie wieka, wybicie całej powierzchni wewnętrznej materiałem, zastosowanie odpowiednio dobranych lakierów i wybór metody lakierowania.

Proponowane przez nas trumny dziecięce i dorosłe są w pełni wyposażone. Mają wszystkie niezbędne dodatki, tj. wkrętki, krzyże, antaby, wybicie materiałowe i eleganckie poduszki wykonane ze starannie dobranych materiałów.

trumna dla dziecka
trumny dom pogrzebowy

Szeroki wybór trumien dla dorosłych i dzieci

Oferowane przez nas trumny dziecięce najczęściej dostępne są w białym kolorze. Natomiast trumny dorosłe drewniane mają zróżnicowaną kolorystykę i kształty do wyboru. Posiadamy trumny dorosłe o różnorodnym wybarwieniu, co podwyższa ich walory wizualne. To produkty wyposażone w stonowane, eleganckie, a jednocześnie umieszczone w widocznym miejscu elementy ozdobne w postaci metalowych okuć.

Nasze trumny dla osób dorosłych wykonane z drewna dębowego lub liściastego można dopasować do wagi i wzrostu osoby zmarłej. To produkty nowoczesne, trwałe i pokryte specjalnie dobranymi warstwami lakieru. Pozwala to na wykończenie trumien dla osób dorosłych w wersji matowej lub połyskującej.

Trumny kremacyjne

W asortymencie Zakładu Pogrzebowego Mortis W Warszawie znaleźć można także trumny kremacyjne przeznaczone do spopielenia ciała zmarłego.

Oferowane przez nas trumny kremacyjne są wykonane z materiałów, które ulegają całkowitemu spaleniu w piecach kremacyjnych. Są to produkty pozbawione jakichkolwiek elementów ozdobnych wykonanych z metalu lub innych materiałów niepalnych.

Zapraszamy do Zakładu Pogrzebowego Mortis – nasi specjaliści pomogą w wyborze trumny tradycyjnej lub kremacyjnej. Służymy profesjonalnym doradztwem w tym zakresie.

trumny oferta warszawa

Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe

Wsparcie 24/7

Trumny