Zakład pogrzebowy warszawa Mortis- Logo

Sala pożegnań

Sala Pożegnań

Przygotowana z myślą o najbliższej rodzinie osoby zmarłej cmentarna Sala Pożegnań jest miejscem, w którym można złożyć hołd i godnie pożegnać zmarłego członka rodziny. To w niej żałobnicy mogą zgromadzić się wraz z przewodnikiem duchowym, tj. księdzem lub Mistrzem Ceremonii Pogrzebowej. Sala Pożegnań jest również wyjątkową przestrzenią, w której w ciszy i spokoju można oswoić się z nieodwracalną utratą bliskiego. Specjalnie dobrany wystrój wnętrza, które posiada Sala Pożegnań pozwala na przeżywanie nostalgii, zadumy i smutku w sposób odpowiedni do uroczystości pogrzebowej.

organizacja pogrzebu
zaklad pogrzebowy mortis sala

Uroczysta atmosfera w Sali Pożegnań w Warszawie

Specjalnie dobrane i dostosowane oświetlenie nadaje Sali Pożegnań uroczystego charakteru. Duże znaczenie mają również dodatki dopasowane do rodzaju wybranej uroczystości pogrzebowej.

W przypadku pogrzebu świeckiego z kremacją lub trumną drewnianą mogą to być świeczniki i profesjonalnie przygotowana oprawa florystyczna. Z kolei pogrzeb w obrządku religijnym z kremacją lub zwykłą trumną jest rozszerzony o dodatkowe elementy umieszczane w Sali Pożegnań. Są nimi gustowne, wykonane ze starannie dobranych materiałów dewocjonalia.

Eleganckie uroczystości funeralne w cmentarnej Sali Pożegnań w Warszawie

Cmentarna Sala Pożegnań w Warszawie jest miejscem, gdzie tworzy się podniosła atmosfera intymności i prywatności. Pozwala to pogrążonym w smutku żałobnikom na spokojne przeżycie żałoby i straty bliskiego. Na indywidualne życzenie rodziny zmarłego, Sala Pożegnań jest dekorowana pamiątkowymi zdjęciami przedstawiającymi osobę zmarłą.

Elegancka oprawa uroczystości funeralnych odbywających się w Sali Pożegnań sprawia, że czuwanie, w którym uczestniczą żałobnicy, jest przeżyciem skłaniającym do refleksji nad kruchością i ulotnością ludzkiego życia.

Zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszego zakładu pogrzebowego w Warszawie. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy w branży funeralnej, umożliwia nam organizację eleganckich, utrzymanych w podniosłym charakterze ceremonii pogrzebowych.

mortis sala pozegnan

Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe

Wsparcie 24/7