Zakład pogrzebowy warszawa Mortis- Logo

Opinie - dziękujemy za zaufanie

Maciej Grabowski
Maciej Grabowski
2023-09-07
Witam. Korzystałem z usług Mortis poniewaz zmarł moj Tata .Pan Artur (Szef)odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku . Bardzo miła obsługa Panowie pracownicy przyjaźni również w tak ciężkich chwilach dla rodziny . Organizacja Uroczystości Pogrzebowej na najwyższym poziomie. Również godne podejście podejjscie do osoby zmarłej. Polecam w 100%
Wiktoria Piskała
Wiktoria Piskała
2023-08-17
Gdyby było więcej gwiazdek dałabym 100/100. Pierwszy zakład, który składa kondolencje. Wszystko na wysokim poziomie a nawet i jeszcze wyższym. Mogę na spokojnie polecić każdemu
Jerzy
Jerzy
2023-07-26
Wszystko, co zaplanowałem z Zakładem Pogrzebowym Mortis odbyło się sprawnie i bez zastrzeżeń. Pan Artur, właściciel, jest człowiekiem miłym, komunikatywnym i chętnym do pomocy.
Paulina Sędłak
Paulina Sędłak
2023-07-12
Jeśli szukają Państwo sprawdzonego zakładu pogrzebowego który zostanie dostosowany pod każdą osobę na najwyższym poziomie, godnego zaufania oraz chcielibyście żeby wszystko zostało profesjonalnie zorganizowane, to właśnie zakład pogrzebowy Mortis będzie świetnym wyborem ponieważ osoby pracujące wykazują się wielką empatią i zaangażowaniem w cały proces pogrzebowy odciążając przy tym pogrążoną w smutku rodzinę od "większości formalności" również wszystkie inne dylematy, komplikacje zawsze znajdą najlepsze rozwiązanie dzięki Panu Arturowi który wykazuje się wielkim doświadczeniem w wykonywanych przez siebie funkcjach co pozwala w tak ciężkich chwilach pożegnać bliską osobę co sprawdziło się już nieraz. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za godne pożegnanie zmarłego oraz za zaangażowanie w uroczystość.
KamiNo013
KamiNo013
2023-07-05
Nigdy nie pomyślał bym o opiniowaniu zakładu pogrzebowego ale ten zasługuje na miano najlepszej opinii ! Czas pożegnania bliskich nam osób jest trudnym czasem, dlatego warto skorzystać z profesjonalnego zakładu, lecz to nie jedyna pozytywna cecha tego zakładu. Pan Artur dzięki swojemu entuzjazmowi potrafi zająć się klientem w trudnej sytuacji i chętnie prowadzi nas przez szereg formalności które w tym zakładzie są doprowadzone do miniumum. Kwestia ceremonii na wysokim poziomie z wielkim pozytywnym zaskoczeniem. Naprawdę polecam !
Paweł Antczak
Paweł Antczak
2023-07-05
Profesjonalna i miła obsługa. Mężczyzna zarządzający zakładem bardzo spokojny i stonowany. Rozumie, że pogrzeb bliskiej osoby to trudny czas. Dziękuję za zorganizowanie pogrzebu matki.
Magdalena Sońta
Magdalena Sońta
2023-07-05
Dziękuję za organizowanie pogrzebu mojej Mamy . Wszystko zorganizowane profesjonalnie.Polrcam
Karolina
Karolina
2023-06-14
Polecam ten zakład z całego serca! Cała obsługa pogrzebu odbyła się na najwyższym poziomie, z pełnym szacunkiem, bardzo uroczyście. Nie musiałam o nic się martwić, wszystkie sprawy związane z pogrzebem firma wzięła na siebie i wywiązała się na medal. Tą drogą składam wyrazy podziękowania i najwyższego uznania!
Argus0108
Argus0108
2023-05-18
Bardzo dziękuję za zorganizowanie pożegnania mojej Mamy. Wszystko było zapięte na ostatni guzik. Obsługa zakładu w trakcie ceremonii pokazała wysoką kulturę i klasę.
Anna Budek
Anna Budek
2023-05-08
Dziękuję za zorganizowanie pogrzebu mojego taty. Nie są to łatwe chwile dla najbliższej rodziny. Pan Artur jest osobą bardzo profesjonalną, taktowną i zaanagażowaną. Ceremonia pogrzebowa została przeprowadzona bez zastrzeżeń. Polecam usługi Mortis.

Albo - pozostaw ją na naszej stronie:

Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

Wymagane

Jakie jest twoje imię i nazwisko?
Jaki jest twój adres e-mail?
Co o nas myślisz?
pola oceny
Czy chcesz dołączyć ocenę w postaci gwiazdek?

Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe

Wsparcie 24/7