Zakład pogrzebowy warszawa Mortis- Logo

Pogotowie pogrzebowe

mortis zaklad pogrzebowy warszawa transport zmarlych1

Prowadzimy Pogotowie pogrzebowe w Warszawie

To działające przez całą dobę, 7 dni w tygodniu usługi pogrzebowe, które są świadczone na terenie wszystkich dzielnic Warszawy, a także Ząbek, Marek, Zielonki, Kobyłki, Wołomina, Legionowa i Tłuszcza. Na życzenie rodziny odpowiedzialnej za pochówek zmarłego, docieramy także do innych miejscowości znajdujących się nieopodal Warszawy. 

0

godziny na dobę

0

dni w tygodniu

Pełen profesjonalizm

Pogotowie pogrzebowe Mortis oferuje kompleksową obsługę uroczystości pogrzebowych. Nasze działania są wyznacznikiem rzetelnie zorganizowanej ceremonii pogrzebowej, zaczynając od kontaktu z bliskimi i eksportacją z domu zmarłego, przedstawienia wszystkich aspektów i artykułów pogrzebowych, kończąc na realizacji i godnym pożegnaniu zmarłego w dniu pogrzebu .

mortis zaklad pogrzebowy sala pozegnan
zaklad pogrzebowy mortis w warszawie

Pogotowie pogrzebowe w Warszawie

Funkcjonujące w ramach kompleksowych usług Zakładu Pogrzebowego Mortis w Warszawie nowoczesne Pogotowie pogrzebowe 24h to kadra wyspecjalizowanych pracowników dyspozycyjnych dla Klientów i śpieszących im z pomocą o każdej porze dnia i nocy.

Pracownicy naszego Pogotowia pogrzebowego są starannie dobierani, posiadają niezbędne w tym fachu doświadczenie, wiedzą merytoryczną, a także rzetelne podejście do powierzonych zadań. Wszystkie działania realizowane w ramach Pogotowia pogrzebowego w Warszawie są szczegółowo uzgadniane z rodziną zmarłego, wykonywane terminowo, z poszanowaniem pamięci osoby zmarłej.

Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe

Wsparcie 24/7

Kompleksowe usługi

Zgłoszenia telefoniczne są przyjmowane przez nas 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pozwala to na bezproblemowe zorganizowanie uroczystości pogrzebowej, wraz z poprzedzającym je załatwieniem wszelkich formalności i przewiezieniem ciała zmarłego z miejsca zgonu do chłodni, bez względu na termin. 

Każda dyspozycja podjęcia działań zmierzających do przeprowadzenia pogrzebu za naszym pośrednictwem wydana pracownikom Pogotowia pogrzebowego Mortis w Warszawie, traktowana jest priorytetowo. Jesteśmy profesjonalistami, którzy podejmują się wszelkiego rodzaju zadań, w tym czasochłonnych, trudnych i wymagających indywidualnego podejścia do Klienta pragnącego skorzystać z naszych usług i powierzyć nam pochówek świecki lub w obrządku religijnym.

mortis uslugi pogrzebowe

Całodobowe Pogotowie pogrzebowe w Warszawie

Kompleksowe usługi prowadzonego przez nas Pogotowia pogrzebowego w Warszawie to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie mieszkańców stolicy, a także okolicznych miejscowości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, współpracujemy z Klientami o każdej porze dnia i nocy dostarczając niezbędnych informacji oraz materiałów potrzebnych do zorganizowania godnego pochówku członka rodziny.

Pragniemy dodać, że nasze działania polegają na skrupulatnej analizie, a następnie wdrożeniu wszystkich aspektów pogrzebu świeckiego czy też organizowanego w obrządku religijnym. Wszystko po to, by sprostać oczekiwaniom Klientów.

Zachęcamy do kontaktu  – nasi pracownicy każdorazowo ściśle współpracują z rodziną zmarłego. Możemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, by zorganizować podniosłą, godną i elegancką uroczystość funeralną.