Zakład pogrzebowy warszawa Mortis- Logo

Obniżenie szczątków

obnizenie szczatkow warszawa

Obniżenie szczątków

Na zlecenie rodziny zmarłego przeprowadzamy obniżenie szczątek. To profesjonalna usługa cmentarna polegająca na tak zwanym pogłębieniu grobu. Rodziny osób zmarłych decydują się na nią przede wszystkim ze względów finansowych, by w przyszłości nie trzeba było kupować innego, drogiego miejsca na cmentarzu. Proponowane przez nas usługi są przeprowadzane zgodnie z zaleceniami i ogólnymi wytycznymi administratora cmentarza.

Profesjonalne usługi cmentarne

Jesteśmy profesjonalistami w swojej branży, terminowo wywiązujemy się z powierzonych nam zleceń, co potwierdza, że warto powierzyć nam tak odpowiedzialne zadanie, jakim jest  obniżenie szczątek. Wszystkie działania w tym zakresie każdorazowo przeprowadzane są po uzgodnieniu szczegółów usługi z rodziną zmarłego. Daje to gwarancję bliskim, że powierzone nam obniżenie szczątek odbędzie się sposób należyty, z poszanowaniem osoby zmarłej spoczywającej w grobie. 

Obniżenie szczątków w celu przygotowania czy pogłębiania grobów

Starannie przygotowujemy się do każdego zlecenia, stosujemy wyłącznie sprawdzone metody, by obniżenie szczątków przebiegło szybko, sprawnie i zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Wszelkie prowadzone przez nas działania są zgodne z literą prawa, a także ogólnymi i szczegółowymi zarządzeniami, jakie obowiązują na cmentarzu, gdzie spoczywa krewny lub najbliższa rodzina klientów korzystających z naszych usług.

Wykonujemy obniżenie szczątków w taki sposób, aby móc przygotować czy pogłębić grób zgodnie z wolą rodziny lub osób odpowiedzialnych za pochówek zmarłego. Jesteśmy terminowi, rzetelni, cechuje nas indywidualne podejście do powierzonych zadań. Zachęcamy do kontaktu ze specjalistami Zakładu Pogrzebowego Mortis w Warszawie.

obnizenie szczatkow

Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe

Wsparcie 24/7