Zakład pogrzebowy warszawa Mortis- Logo

Transport zmarłych

mortis zaklad pogrzebowy warszawa transport zmarlych1

Kompleksowy transport zmarłych

Organizujemy kompleksowy transport zmarłych. Dysponujemy flotą eleganckich karawanów pogrzebowych marki Mercedes-Benz. Pojazdy te zapewniają bezpieczny, sprawny i zgodny z przepisami obowiązującymi na terenie Polski transport ciał osób zmarłych i ludzkich szczątków, a także urn kremacyjnych i trumien. Oferujemy przewóz zmarłego ze szpitala lub innego miejsca, w którym nastąpił zgon do chłodni. Usługę realizujemy zarówno na terenie Warszawy, jak i okolicznych miejscowości.

Profesjonalne, eleganckie karawany pogrzebowe marki Mercedes-Benz

Zajmujemy się transportem zmarłych z domu, szpitala lub innego miejsca, w którym nastąpił zgon do chłodni. Nasze karawany pogrzebowe to pojazdy eleganckie, w kolorze  błyszczącej czerni. Samochody pogrzebowe, którymi dysponujemy są przystosowane do przewozu ciała zmarłego w trumnie lub Prochów w urnie na uroczystość pogrzebową odbywającą się w dowolnie wybranym miejscu w Warszawie oraz w ościennych miejscowościach.

Każdorazowo przed pogrzebem, któremu towarzyszy transport zmarłego, karawany pogrzebowe są skrupulatnie przygotowywane przez specjalistów firmy auto-detailingowej, by móc w godny sposób pożegnać bliskiego zmarłego.

mortis zaklad pogrzebowy transport zmarlych
przewoz zmarlych

Bezpieczny przewóz ciał osób zmarłych

Flotę karawanów pogrzebowych w Mortisie tworzą pojazdy luksusowej marki Mercedes-Benz. Wspomniane karawany są samochodami prowadzonymi przez wyspecjalizowanych kierowców, którzy posiadają doświadczenie w przewozie osób zmarłych. Możemy zapewnić,  że realizowany przez nas transport zmarłych odbywa się z poszanowaniem godności, a także z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Transport zmarłego, jaki oferujemy mieszkańcom Warszawy oraz pobliskich miejscowości to usługi realizowane na europejskim poziomie. Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług transportowych realizowanych z wykorzystaniem karawanów pogrzebowych.

Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe

Wsparcie 24/7