Zakład pogrzebowy warszawa Mortis- Logo

Nagrobki

Nagrobki

Klientom proponujemy fachową pomoc przy wyborze nagrobków cmentarnych. Posiadamy bogatą ofertę wzorów pomników, która obejmuje zarówno tradycyjne nagrobki granitowe, popularne od wielu lat nagrobki urnowe, a także sarkofagi.

Dostępne w ramach świadczonych przez nas kompleksowych usług nagrobki są konstrukcjami, do których dobieramy  tabliczki nagrobkowe, a także książki granitowe, nagrobne latarenki czy tablice rzeźbione o różnych wzorach, gdzie są umieszczane dane osoby zmarłej w postaci jej imienia, nazwiska, pełnionej funkcji, daty narodzin i śmierci.

uslugi cmentarne warszawa
nagrobki oferta

Bogaty wybór nagrobków

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy szeroki wybór nagrobków. Na bieżąco aktualizujemy dostępną ofertę, co czyni nas konkurencyjnymi wobec innych firm z branży oferujących tożsame lub podobne usługi.

Warto wiedzieć, że płyty granitowe, a także inne materiały używane do produkcji nagrobków wyróżniają się szerokim zakresem barw i struktur, co czyni z nich niezwykle piękne, a jednocześnie efektownie prezentujące się konstrukcje. Pozwala to na wybór nagrobka, który spełni oczekiwania rodziny osoby zmarłej lub jej przedstawiciela, oddelegowanego do załatwienia spraw pogrzebowych.

Efektowne nagrobki cmentarne

Dostępne w Zakładzie Pogrzebowym Mortis w Warszawie nagrobki cmentarne wyróżniają się różnorodną kolorystyką, a także zdobieniem. To produkty, które można dopasować pod względem ich barwy do pozostałych elementów dekoracyjnych w postaci latarenek, wazonów czy innych cmentarnych dekoracji.

Dostępne w naszej ofercie nagrobki są odporne na działanie czynników atmosferycznych w postaci gwałtownej zmiany temperatury powietrza, opadów deszczu, śniegu i gradu, a także promieniowania słonecznego. Pozwala to na postawienie ich w każdej części cmentarza, również w miejscach, gdzie znajduje się bujna roślinność czy drzewa.

Zapraszamy do osobistego odwiedzenia naszej siedziby, z przyjemnością zaprezentujemy szeroką ofertę nagrobków dostępnych w Mortisie.

nagrobki okolice warszawy

Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe

Wsparcie 24/7